Ziua Naţională a României!
Pentru a evita să mă repet, vă voi "trimite" la postarea de anul trecut.
Mai interesant este că vom reveni mâine la şcoală, pentru ultimele zile dinainte de vacanţă. Cu exactitate, 2, 3, 4 decembrie; apoi, săptămâna 7-11 decembrie, iar apoi vacanţa de iarnă până pe 4 ianuarie.
Încă 8 zile de cursuri şi gata pe 2009!
:))
Duminica a 2-a după Rusalii (a Sfinților Români)
Acum o săptămână
Un comentariu:
vacanta placuta...aveti caldura in scoala?
Trimiteți un comentariu