Iată câteva fotografii de la ceremonia de premiere de ieri (cu clasele VII, VIII A şi VIII B); mai multe atunci când dl. profesor Marin Ciobanu va posta filmele făcute de domnia-sa.
Duminica a 2-a după Rusalii (a Sfinților Români)
Acum o săptămână
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu