Oare e bine să încercăm să economisim energia? De ce să ne obosim?
Hai să vedem nişte răspunsuri la:
http://www.economisestepentrutine.ro/
Sau, mai bine, chiar un mic joc:
http://honoloko.eea.europa.eu/Honoloko.html
Give it a try!
Duminica a 2-a după Rusalii (a Sfinților Români)
Acum o săptămână
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu